Devrekani'yi Gezmek İstermisiniz Tıklayınız..

  Küçült/Büyüt :haberi küçült haberi büyüt

  Vali Bektaş Anadolu Grubu Zİyaret Etti.

  Okuma: 21082 Tarih: 15.10.2012
  Beğen(me)
  0
  Haberi paylaş:
  İlgili Haberler

  Anadolu Grup’un yeni yatırımı olan Anadolu Tarım ve Hayvancılık Tesisi’ni gezen Vali Erdoğan Bektaş, bu tür yatırımların hem çiftçiye hem de yeni yatırımcılara örnek olacağını belirtti.

     Anadolu Grup Başkanı Dt.Celal Civcioğlu’da ziyarette birliktelik ve güvenin inşası olan tesislerinin hedeflerine doğru hızla ilerlediğini kısa bir süre içinde yeni yatırım müjdelerini de vereceklerini söyledi.

   

  İlimizin önde gelen süt üretim tesislerinin başında yer alan Anadolu Tarım ve Hayvancılık Tesisi’ni ziyaret eden Vali Erdoğan Bektaş, tesisin kısa sürede çok yol kat ettiğini ve bunu görmekten ötürü büyük mutluluk duyduğunu söyledi. Tesisin bütün birimlerini büyük bir heyecanla gezen Bektaş’ın en çok ilgisini ise buzağılar çekti.

   

  BU TESİS YATIRIMCILARA ÖRNEK OLACAK

   

  Anadolu Grup Yönetim Kurulu Başkanı Dt. Celal Civcioğlu, Yönetim kurulu üyesi ve  Tarım  Hayvancılık Koordinatörü Hüseyin Karahasan tesisler ile ilgili Vali Bektaş’ı ayrıntılı bilgilendirdi.  Anadolu Tarım ve Hayvancılık Tesisi’nin her bölgesini dikkatle inceleyen Bektaş, yatırımcılara teşekkür etti ve ekledi “Tesisin hem çiftçiye hem de yeni yatırımcılara örnek olacağını gördüm”

   

  Gezinin ardından kısa bir açıklama yapan Bektaş, temelin atılmasının ardından Anadolu Tarım ve Hayvancılı  yatırımını kontrol için hep gitmek istediğini ancak bu ziyareti şimdi gerçekleştirebildiğini söyledi.

  “Doğrusu yeni olmasına rağmen oturmuş bir tesis gördüm. Çok iyi bir ekip var ve iyi çalışıyorlar’ şeklinde konuşan  Bektaş, burada yapılan çalışmaların bölge  çiftçilerine yol gösterdiğini ve hayvancılığın bazı yanlış kurullarının da bu sayede yıkıldığını söyledi.

   

  HEDEF GÜNDE 32 TON SÜT ÜRETMEK

   

  Vali Erdoğan Bektaş’ın ziyaretinde tesisi tanıtan Anadolu Grup Yönetim Kurulu Başkanı Dt. Celal Civcioğlu, birliktelik ve güvenin inşası olan tesisin bugün, günlük 17 ton süt  ürettiğini ve toplamda  bin 86 baş hayvanın bulunduğunu vurguladı.

   

  Hedeflerinin iki yıl içinde 960 sağmala ve günlük 32 ton süte ulaşmak olduğunu sözlerine ekleyen Civcioğlu;”Kısa sürede önemli mesafe aldık. Ekip arkadaşlarımızın geceli gündüzlü  mesai harcamaları bu tesisimizi buraya taşıdı. Kendilerine teşşekkür ediyorum.İnşallah hızlı bir şekilde günlük 32 ton hedefimize ulaşacağız ”dedi.

   

  Civcioğlu ayrıca ziyarette birde yakın bir zamanda yeni bir yatırım müjdesini vereceklerinin müjdesini verdi.

   

  2014’DE TAM KAPASİTEYE ULAŞACAK

   

  Bu hayvanların 566’sının sağmal, 185’inin düve, 114’ünün besi danası ve 221’inin de buzağı olduğunu ifade eden Civcioğlu, çalışmaların sürdüğünü ve tesisin 2014 yılı içinde tam kapasiteye yani 960 sağmal, toplamda ise 2600 çiftlik nüfusuna ulaşacağını sözlerine ekledi.

  Celal Civcioğlu, tesisi ziyaret ederek kendilerine destek veren Vali Erdoğan Bektaş ve Devrekani Belediye Başkanımız  Mümtaz Aliustaoğlu’na teşekkür etti.

   

  Kastamonu Postası - İzzet Sarı

   

   Konu Hakkında Teşekkür Edip Paylaşımcıya Destek Olabilirsiniz.

   Etiketler

   Vali, Bektaş, Anadolu, Grubu, Zİyaret, Etti, Grup, yeni, yatırımı, olan, Anadolu, Tarım, ve, Hayvancılık, Tesisi, gezen, Vali, Erdoğan, Bektaş, bu, t, yatırımların, hem, hem, de, yeni, yatırımcılara, olacağını, belirtti

   Hiç yorum yapılmamış. Neden siz bir yorum yapmıyorusunuz?
   Adınız:
   Yorum:
   Gülücük - 01 Gülücük - 02 Gülücük - 03 Gülücük - 04 Gülücük - 05 Gülücük - 06 Gülücük - 07 Gülücük - 08 Gülücük - 09 Gülücük - 10 Gülücük - 11 Gülücük - 12 Gülücük - 13 Gülücük - 14 Gülücük - 15 Gülücük - 16 Gülücük - 17 Gülücük - 18 Gülücük - 19 Gülücük - 20 Gülücük - 21 Gülücük - 22 Gülücük - 23 Gülücük - 24 Gülücük - 25 Gülücük - 26 Gülücük - 27 Gülücük - 28 Gülücük - 29 Gülücük - 30 Gülücük - 31 Gülücük - 32
   Güvenlik Kodu:
   Güvenlik Kodu
   Güvenlik Kodu:

   Her hakkı saklıdır ©2012 Devrekani Belediye Başkanlığı
   info@devrekani.bel.tr

   Bu sistem Turk-Cms katkılarıyla hazırlanmıştır. © Turk-CMS - Hazırlayan : http://www.Devrekanim.com

    

    

   Powered by Turk-CMS © 2011