Devrekani'yi Gezmek İstermisiniz Tıklayınız..

  Küçült/Büyüt :haberi küçült haberi büyüt

  Devrekani’de Doğalgaz Çalışmaları Başladı

  Okuma: 8054 Tarih: 10.05.2017
  Beğen(me)
  0
  Haberi paylaş:
  İlgili Haberler


  Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın geçtiğimiz günlerde Kastamonu’ya yaptığı ziyarette Devrekani ve Taşköprü ilçesine doğalgaz müjdesi vermesinin ardından Devrekani ilçesinde doğalgaz çalışmaları başladı.
  Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, geçtiğimiz günlerde Kastamonu’yu ziyaret ederek Devrekani ve Taşköprü ilçesine doğalgaz yapılacağı müjdesini vermişti. Cumhurbaşkanımız Sayın Erdoğan’ın açıklamasının hemen ardından doğalgaz dağıtım şirketi, vakit kaybetmeden çalışmalarına başlayarak Devrekani ilçesinde doğalgaz için ilk kazmayı vurdu. Doğalgaz alt yapısı için hummalı bir şekilde çalışmalarına başlayan doğalgaz dağıtım şirketi, bu kapsamda ilçe merkezinde kepçe ve dozerlerle çalışmalarını başlattı.
  İlçede yürütülen doğalgaz çalışmalarını yerinde inceleyen Devrekani Belediye Başkanı Mümtaz Aliustaoğlu, başta Cumhurbaşkanımız Sayın Erdoğan olmak üzere doğalgazın ilçeye kazandırılmasında emeği geçen herkese teşekkür etti.
  Başkan Aliustaoğlu, “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, 22 Mart 2017 Çarşamba günü toplu açılış töreni çalışmaları kapsamında Kastamonu’ya geldi. Kuzeykent Miting Alanı’nın da vatandaşlara hitap eden Sayın Cumhurbaşkanımız; ‘İnşallah Devrekâni ve Taşköprü doğalgaz olayını çözeceğiz. Bugün Enerji Bakanımdan onun bilgisini aldım. İnşallah orayı da hallediyoruz. Daha kepengi açılacak çok dükkanımız var. Gerekirse vatan için, istikrar için, istikbal için dökülecek çok kanımız var” diyerek müjdeli haberi verdi. İlçemize doğalgaz müjdesini veren başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere Başbakanımız Sayın Binali Yıldırım’a, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Sayın Berat Albayrak’a, Kastamonu Milletvekillerimize ve tüm emeği geçenlere Devrekani halkı adına teşekkür eder ve şükranlarımızı sunarız” dedi.
   Konu Hakkında Teşekkür Edip Paylaşımcıya Destek Olabilirsiniz.

   Etiketler

   Devrekani, Doğalgaz, Çalışmaları, Başladı

   Hiç yorum yapılmamış. Neden siz bir yorum yapmıyorusunuz?
   Adınız:
   Yorum:
   Gülücük - 01 Gülücük - 02 Gülücük - 03 Gülücük - 04 Gülücük - 05 Gülücük - 06 Gülücük - 07 Gülücük - 08 Gülücük - 09 Gülücük - 10 Gülücük - 11 Gülücük - 12 Gülücük - 13 Gülücük - 14 Gülücük - 15 Gülücük - 16 Gülücük - 17 Gülücük - 18 Gülücük - 19 Gülücük - 20 Gülücük - 21 Gülücük - 22 Gülücük - 23 Gülücük - 24 Gülücük - 25 Gülücük - 26 Gülücük - 27 Gülücük - 28 Gülücük - 29 Gülücük - 30 Gülücük - 31 Gülücük - 32
   Güvenlik Kodu:
   Güvenlik Kodu
   Güvenlik Kodu:

   Her hakkı saklıdır ©2012 Devrekani Belediye Başkanlığı
   info@devrekani.bel.tr

   Bu sistem Turk-Cms katkılarıyla hazırlanmıştır. © Turk-CMS - Hazırlayan : http://www.Devrekanim.com

    

    

   Powered by Turk-CMS © 2011